cs_CZ de_DE en_GB es_CU fr_FR hr_HR hu_HU hy_AM ka_GE pl_PL ro_RO ru_RU sk_SK uk_UA 

Nenechte zmizet příběh Jana Wericha a tisíců dalších

06/10/2014

Podpořte náš projekt Centra Paměti národa ve Werichově vile ve veřejné anketě radnice Prahy 1. Anketa je součástí výběrového řízení na nového správce vily. Hlasovat můžete přes web nebo přes mobil. Děkujeme!

Chceme Werichovu vilu otevřít veřejnosti a obyvatelům Prahy 1 a učinit z ní CENTRUM PAMĚTI NÁRODA. Nechceme budovat uzavřené vitrínové muzeum, ale místo, kde budou příběhy slavných obyvatel vily Jana Wericha a Jiřího Voskovce promlouvat k návštěvníkům spolu s nahrávkami vzpomínek 3 000 pamětníků 20. století ze sbírky Paměť národa.

HLASUJTE PŘES WEB ZDE

HLASUJTE PŘES MOBIL - POŠLETE SMS VE TVARU "WV 3" na číslo 720 002 002. SMS JE ANONYMNÍ A ZPOPLATNĚNÁ PODLE VAŠEHO TARIFU.

PODPOŘTE CENTRUM PAMĚTI NÁRODA STEJNĚ JAKO POLITICKÝ VĚZEŇ A SPISOVATEL JIŘÍ STRÁNSKÝ A DALŠÍ STATEČNÍ PAMĚTNÍCI, KTEŘÍ SE ROZHODLI NAPSAT RADNÍM Z PRAHY 1.

DĚKUJEME!

 

CENTRUM PAMĚTI NÁRODA

  • Interaktivní expozice Jana Wericha a Jiřího Voskovce - autentické nahrávky, rozhovory, reportáže, unikátní materiály z rozhlasových a televizních archivů
  • Audiovizuální archiv Paměti národa s audioboxy a badatelnou, obsahující tři tisíce zvukových a obrazových nahrávek pamětníků zlomových okamžiků 20. století
  • Dokumentaristické studio pro nahrávání pamětníků
  • Komunitní prostor - multifunkční sál, výstavní prostory, kavárna otevřené spolkům, iniciativám a sdružením z Prahy 1

Máme jedinečnou šanci zachránit příběhy tisíců pamětníků před zapomněním a vybudovat na Kampě místo komunitního setkávání, které zde chybí!

Celý projekt Centrum Paměti národa si můžete stáhnout ZDE.

Informace o ankětě najdete na stránkách PRAHY 1.

ENTER RESEARCH ROOM

Login:Password:

Registration to research room

Lost password?


SET AS HOMEPAGE  | RSS  | CONTACTS  |  (c) 2000 - 2018 Post Bellum